Apartamenty Kajzer jest to rodzinny kompleks apartamentów otwartych w 2010 roku. Cały obiekt przeszedł gruntowny remont i został zaprojektowany w taki sposób aby łączył ze sobą cechy dobrego hotelu wraz z nieskrępowanym dostępem prywatnych apartamentów. Do dyspozycji naszych gości oddajemy w pełni wyposażone pokoje z prywatnymi łazienkami. Opcjonalnie każdy Gość może zamówić kontynentalne śniadanie podawane w naszej jadalni w formie bufetu. Dodatkowo dla naszych Gości mamy dostępną pralnię mieszczącą się w podziemiach budynku, gdzie nasi Goście mogą wyprać, wysuszyć i wyprasować swoje rzeczy osobiste. Również w podziemiach znajduje się sauna fińska, która jest do dyspozycji naszych Gości.

Z tyłu posesji znajduje się zadaszone patio gdzie w spokoju przy miłym akompaniamencie muzyki można usiąść i odpocząć w bliskim gronie przyjaciół. Dla zmotoryzowanych Gości mamy dostępne miejsca na naszym prywatnym parkingu strzeżonym.

Wszyscy Goście podczas zameldowania otrzymują magnetyczne karty dostępu do budynku co daje im możliwość nieskrępowanego korzystania z obiektu przez całą dobę.

W recepcji mieszczącej się na parterze budynku dla naszych Gości przygotowaliśmy informatory, mapki i przewodniki a kompetentna obsługa zawsze chętnie służy pomocą.

Pomimo iż główną cechą charakteryzującą naszą działalność jest najem krótko terminowy apartamentów dla klientów indywidualnych i grupowych, również organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, konferencje i szkolenia. Przy okazji rezerwacji grupowych jak i różnego rodzaju spotkań firmowych oferujemy noclegi z pełnym wyżywieniem.